S LASKAVOU DŮSLEDNOSTÍ

NA RANNÍ A VEČERNÍ RITUÁLY

S (PŘED)ŠKOLÁČKY

PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZDARMA A DOZVÍTE SE, JAK MÍT DÍKY RITUÁLŮM RÁNA I VEČERY S DĚTMI VÍC V KLIDU A V POHODĚ 

Jako maminka taky určitě znáte hlášky typu:

⇒ Kolikrát ti budu říkat, že je potřeba uklízet hračky, protože bude večeře?

⇒ Zase sis nevyčistil zuby, koukej se vrátit do koupelny!

⇒ Proč musím všechno říkat stokrát? Chceš přece, aby byl večer čas na pohádku... 

♣ Máte pocit, že opakujete stejné pokyny pořád dokola a bez odezvy?

♣ Chcete mít rána a večery ve větší pohodě?

Zjistíte, že…

♥ Tyto rituály nemusí být noční můrou - díky laskavé důslednosti mohou být rána i večery klidnější.

♥ Nebudete opakovat vše donekonečna.

♥ Můžete na děti časem jen dohlížet (podle věku dítěte samozřejmě).

Zamyslíte se nad tím…

♥ Jaké rituály máte s dětmi doma nastavené.

Ve videu se dozvíte...

♥ Jak je vylepšit nebo změnit.

  • Naučíte se…

    ♥ Provádět rituály cíleně a vědomě.

    ♥ Z povinností udělat hru.

Pokud chcete být jako maminka ráno i večer víc v klidu a pohodě, pusťte si video na 26 minut a najděte v něm, co je tam přesně pro vás...

♥ Jmenuji se Iva Řehůřková, jsem maminka dvou (dnes už dospělých) dětí, babička nádherných 6letých dvojčat, původem učitelka ve školce a posledních 6 let jsem lektorkou předškolních pedagogů, pořádám pro paní učitelky semináře a pro rodiče besedy ve školkách.

♥ Na svých seminářích a besedách ve školkách zjišťuji, že lidi osobní rozvoj zajímá, chtějí svůj život prožít naplno a jsou tací, co se rádi přiučí něčemu novému nebo se nechají inspirovat, jak „dělat věci jinak či lépe“.

♥ Ve svých videích a webinářích pomáhám maminkám, aby se dokázaly cítit v pohodě i přes výzvy, které tato životní role přináší.

♥ Baví mě život, objevování, jak co jde lépe, mám ráda procházky do přírody, výlety s manželem na kole, zpívání s kytarami u ohýnku, ráda čtu.

♥ Během svého života jsem se naučila, jak využívat výhody rituálů nejen s dětmi. Pomáhají také navodit klid a vnitřní pohodu v dospělosti a tím lépe využívat čas a energii, když se člověk věnuje více činnostem.

♥ NAPSALI O MNĚ...

⇒ Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za to, co v rámci svých seminářů děláte. Vaše semináře/webináře vždy ráda sleduju a nejvíc mi dal Vás seminář před 3 lety u nás v Horním Jelení. Sice mi to trvalo 3 roky, než jsem zčásti změnila svůj životní scénář a byla pro dcerky lepším rodičem, ale sama cítím, že jsem se změnila (bohužel už nesdílím stejné výchovné metody jako ostatní členové mé primární rodiny). Musím přiznat, že slabé chvilky s tím, co mám z primární rodiny zažité mám (příliš tvrdá výchova) a je pro mě těžké se chovat jinak, ale jsem za tu změnu ráda.  Děkuji za vše, co děláte. Má to smysl i kdybyste změnila myšlení jen jedné mamince.
D.Š.maminka dvou holčiček v předškolním věku
⇒ Dobrý den, paní Řehůřková, chci Vám moc poděkovat za semináře "Na čem záleží...". Váš první seminář, který jsem absolvovala na podzim v roce 2018 mě "nakopl" ke změnám v mém životě. Uvědomila jsem si, jak si člověk svými myšlenkami i chováním může ubližovat nebo pomáhat. Změnit zažité myšlení a chování není vůbec jednoduché a je to dle mého názoru běh na dlouhou trať, ale postupně, po krůčcích se mi podařilo posunout se k mému cíli. Tím cílem je být v pohodě. Ještě jednou Vám děkuji, že poskytujete rady jak na to. Mějte se, jak nejlépe to jde.
Z.H.učitelka MŠ V Šumperku
⇒ Semináře paní Řehůřkové jsou u nás velice žádané a prakticky hned se zaplní. Paní učitelky se účastní postupně všech nabízených seminářů "Na čem záleží" a samy se ptají po jejich pokračování. Paní Řehůřková používá hodně příkladů z praxe, semináře jsou ispirativní a pro pedagogy přínosem jak pro osobní tak profesní rozvoj. Opravdu doporučuji! Hezké dny...
J.Z.MAP vzdělávání Tišnovska